Jak pobrać muzykę z YT? Legalne darmowe pobieranie z YouTube

Każdy człowiek kocha muzykę, jest ona niezbędnym elementem życia, który sprawia, że od razu czujemy się lepiej. Nie wszyscy ludzie na świecie posiadają stały dostęp do internetu, co znacznie utrudnia słuchanie muzyki na YouTube np. w czasie podróży komunikacją miejską, czy ogólnie podczas spaceru. Przesłuchiwanie offline jest bardzo wygodne, nie traci się przy tym internetu, a zyskuje się wiele. Istnieje parę sposobów na legalne pobieranie muzyki z YouTube.

Jak pobrać muzykę z YT?

Do tego celu można wykorzystać aplikacje 4K YouTube to MP3. Pozwala ona na pobieraniu filmików z YT i przerabianie ich na format MP3. Dzięki niej jest się w stanie przenieść plik, na dowolne urządzenie, jakie chcemy, a odsłuchanie go będzie całkowicie offline. Sposób działania aplikacji jest bardzo prosty. Wystarczy skopiować link danego filmiku i wkleić go do aplikacji, po czym przerabia go ona na format MP3. Następnie wybiera się miejsce na dysku, na którym muzyka zostanie zapisana. Tak wygląda cały proces aplikacji, jest on niezwykle prosty i efektowny w swojej obsłudze.

Jak legalnie i darmowo pobrać muzykę z YouTube? Konwertery

Aby powstrzymać się od płacenia za pobieranie muzyki z YT, warto wybrać Konwertery. Jest to najprostszy oraz najszybszy sposób. Dzięki niemu nie trzeba ściągać żadnych programów na urządzenie, co sprawia, że oszczędza się miejsce na dysku. Wystarczy wpisać w przeglądarkę konwerter YouTube, a wyświetli się wiele stron oferujących takie usługi. Nie każda z nich jest jednak niezawodna, ponieważ ulegają one często awarii. Aby pobierać muzykę z konwerterów, wystarczy wkleić w odpowiednie pole link z filmiku. Po paru sekundach będzie on gotowy do zapisania.

Jak pobierać za darmo muzykę na YT? Rozszerzenia do przeglądarki

SaveFrom.net Helper to aplikacja dająca możliwość podłączenia się do przeglądarki jako rozszerzenie, dzięki której jest się w stanie zapisywać filmy oraz muzykę na telefon lub komputer. Wystarczy wejść na określony filmik i podczas oglądania za pomocą jednego kliknięcia filmik lub piosenka znajdzie się w naszym posiadaniu. Aplikacje ściąga się błyskawicznie, jest wygodna i niesamowicie przejrzysta.

Pozostałe aplikacje pozwalające na pobieranie muzyki za darmo z YouTube

Przywołana wyżej aplilkacja 4K YouTube to MP3 nie jest jedyną, którą można używać do ściągania muzyki. Istnieje dużo innych podobnych, które sprawią, że proces pozyskiwania muzyki za darmo będzie niezwykle prosty. Są to m.in. 4K Video to MP3, TubeMate, VIdMate, NewPipe i wiele innych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here