FunSurf – nauka windsurfingu nigdy nie była prostsza!

windsurfing kurs

Zastanawiałeś się kiedykolwiek, jak przebiega nauka sportów wodnych i czy rzeczywiście podejmowanie się tego typu aktywności wymaga specjalnych predyspozycji? Teraz możesz przekonać się osobiście, jak wygląda nauka windsurfingu, kitesurfingu, czy wingfoila, zapisując się na specjalne kursy w szkole FunSurf! Są one organizowane przez zespół licencjonowanych instruktorów, posiadających wieloletnie doświadczenie w swoim fachu. Chcesz dowiedzieć się nieco więcej o działalności szkoły? A może interesuje Cię nauka windsurfingu i masz ochotę z niej skorzystać? W takim razie bardzo dobrze trafiłeś!

Szkoła kitesurfingu i windsurfingu FunSurf – oferta

W Polsce znajdziesz kilka dobrze prosperujących szkół sportów wodnych, jednak do najpopularniejszych z nich należy szkoła kitesurfingu i windsurfingu FunSurf. Znajduje się ona na Półwyspie Helskim, a konkretnie w miejscowości Chałupy. Swoją przygodę zaczęła ponad 25 lat temu, kiedy o sportach wodnych nie mówiono zbyt wiele w naszym kraju, a wszystko co związane z ich nauką, nie było do końca jasne i klarowne. Pojawienie się więc FunSurf zrewolucjonizowało podejście polaków do tego typu aktywności, udowadniając, że zarówno windsurfing, jak i kitesurfing, zasługują na o wiele więcej uwagi. W ten oto sposób szkoła kitesurfingu FunSurf stała się jedną z najbardziej rozchwytywanych instytucji, specjalizujących się w organizacji kursów dla osób w każdym wieku. Obecna oferta obejmuje szkolenia dla dorosłych, młodzieży i dzieci, bez względu na stopień doświadczenia. Ponadto kursy prowadzone są w trybie grupowym oraz indywidualnym. Cena jaką należy ponieść za skorzystanie z oferty szkoły jest wyjątkowo niska i korzystna!

 kursy kitesurfingu

Nowość! Kursy wingfoila w FunSurf

Do tej pory najwięcej osób przyjeżdżających na kemping FunSurf korzystało z kursów windsurfingu lub kitesurfingu, jednak oferta szkoły uległa znacznemu powiększeniu. Aktualnie zapisać się możesz również na kursy wingfoila, które stanowią absolutną nowość. Wingfoil jest idealnym połączeniem wcześniej wymienionych dyscyplin sportów wodnych. Posiada w sobie zalety windsurfingu i kitesurfingu, tworząc spójną całość. Wiele osób uważa, że jest on najłatwiejszy do opanowania dla osób początkujących ze względu na szereg udogodnień, których brakuje w pozostałych dyscyplinach. Zespół licencjonowanych instruktorów FunSurf przeprowadzi Cię przez proces nauki i udowodni, że nie musi być ona trudna i skomplikowana. Zaufaj wieloletniemu doświadczeniu i zapisz się na kursy wingfoila do szkoły FunSurf!

szkoła windsurfingu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here