Biurko elektryczne sterowane smartfonem? Teraz to możliwe!

Wyobraź sobie biurko, które dostosowuje się do Ciebie kliknięciem na smartfonie. Możesz pracować zarówno siedząc, jak i stojąc, bo stelaż zapewnia regulację w szerokim zakresie. Gdy Twoje dziecko wróci ze szkoły, szybko obniżysz blat do pułapu idealnego dla wzrostu. W dowolnej chwili powrócisz do swoich obowiązków, wybierając w aplikacji ulubioną – zapamiętaną wcześniej pozycję. To nie scena z filmu s-fi, ale wizja, którą możesz zrealizować nawet teraz, zamawiając innowacyjne biurko elektryczne. Personalizowane biurka komputerowe i gamingowe, wyposażone w najnowszego typu stelaże elektryczne, tworzy polska marka Mobiusdesk.

Stelaż biurka elektrycznego to kluczowy element konstrukcyjny. Odpowiada za stabilność, funkcjonalność i wytrzymałość całej konstrukcji. Biurka z elektryczną regulacją wysokości blatu są wybierane przez najbardziej wymagających użytkowników i stanowią inwestycję na wiele lat. Dlatego Mobiusdesk umożliwia klientom pełną personalizację mebla. Zamawiający decyduje o wymiarach, kształcie, materiale i wykończeniu blatu, parametrach i funkcjach stelaża elektrycznego oraz rodzaju i rozmieszczeniu dodatkowych modułów. Producent deklaruje fachowe wsparcie przy planowaniu poszczególnych elementów, aby użytkownik zyskał rzeczywiście ergonomiczne stanowisko pracy. Do oferty Mobiusdesk w ostatnich miesiącach dołączyły nowe modele stelaży, bazujące na komponentach renomowanej, duńskiej firmy LINAK.

PRO PLUS by LINAK – co oferuje użytkownikom najnowszy stelaż serii?  

Najnowszy model serii PRO PLUS – Desk Frame 2 – to sprawdzona, prosta, solidna, trzysekcyjna konstrukcja, charakteryzująca się świetną jakością i wysoką kulturą pracy. Stelaż oferuje optymalny udźwig (160 kg), dając dużą swobodę w wyborze blatów i modułów oraz ustawień wyposażenia. Zakres regulacji jest naprawdę imponujący. Blat można ustawić na wysokości od 59 cm do 124 cm. Regulowana rama pozwala zastosować blat o szerokości od 120 cm do 165 cm. Elementy napędu zostały dyskretnie zabudowane, co poprawia walory wizualne i zwiększa bezpieczeństwo użytkowania mebla. Ilość kabli została ograniczona do niezbędnego minimum. Konstrukcję złożysz samodzielnie bez użycia narzędzi.

Wygodne sterowanie biurkiem przez panel lub dedykowaną aplikację

Entuzjastów nowoczesnych technologii z pewnością zainteresuje sposób sterowania stelażem elektrycznym. Stelaż wyposażono w innowacyjny panel sterowania DPG1C z funkcją zapamiętania 4 ulubionych pozycji. Wyświetlacz na panelu wskazuje aktualną wysokość blatu. Dodatkowo klient instaluje na smartfonie bezpłatną, dedykowaną aplikację, za pośrednictwem której może wygodnie – zdalnie sterować swoim biurkiem.

Biurko elektryczne zmotywuje Cię do ruchu w czasie pracy

Najnowszy stelaż elektryczny serii PRO PLUS posiada funkcję przypomnienia o zmianie pozycji. O co w ogóle chodzi? Podczas pracy komputerowej bardzo łatwo stracić rachubę czasu i pozostać w bezruchu przez wiele godzin. Codzienne, długotrwałe pozostawanie w siedzącej pozycji negatywnie wpływa na kręgosłup, krążenie, samopoczucie i produktywność. Niewiele osób, zwłaszcza freelancerów i pracujących w trybie home office, robi sobie krótkie przerwy w pracy. Zwyczajnie o tym zapominamy. Na szczęście biurko wyposażone w stelaż elektryczny Desk Frame 2 powiadomi Cię, że już pora wstać i zadbać o odrobinę ruchu. Sam zaprogramujesz takie przypomnienia – według potrzeb. Przypomnienie może iść w parze ze zmianą pozycji pracy z siedzącej na stojącą. Pracę w trybie sit-stand rekomenduje obecnie wielu fizjoterapeutów. Oczywiście długotrwałe stanie też nie jest dobre, dlatego po upływie określonego czasu Twoje inteligentne biurko elektryczne ponownie powiadomi Cię, że powinieneś już usiąść.

Blat i wyposażenie na miarę Twoich potrzeb

Zamawiając biurko elektryczne w Mobiusdesk, możesz zadecydować o każdym jego detalu: od stelaża, przez blat, po poszczególne moduły. Blaty wykonywane są z płyty CDF oraz różnych gatunków drewna: dębu, jesionu i orzecha amerykańskiego. Do wyboru pozostają różnorodne moduły. Wśród nich znajdziesz zarówno podstawowe elementy typu przepusty i akcesoria do zarządzania okablowaniem, jak również specjalistyczne rozwiązania. Na przykład muzykom przyda się szuflada do biurka, która zmieści i udźwignie profesjonalny sprzęt, a specjalistom IT – podwójny uchwyt na dwa monitory.

Poprzedni artykułCzytniki kodów kreskowych – różne rodzaje i zastosowania
Następny artykułNowoczesne strony internetowe a skuteczność marketingu online

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj