Jak zdobyć followersów na Instagramie – prostsze niż się wydaje

Konta na portalach społecznościowych dobrze poprowadzone to skuteczny nośnik reklamy jakiegoś produktu, usług lub innych mniej lub bardziej komercyjnych treści. W ten sposób można zdobyć w dość szybki sposób potencjalnych klientów czy też nawiązać inną przynoszącą zyski współpracę. Dziś portale społecznościowe to bardzo skuteczne medium.

Jedną z głównych kwestii, która zajmuje posiadaczy kont w mediach społecznościowych – a chodzi głównie o Instagram – są tak zwani followersi, a konkretnie problem: jak zdobyć jak największą liczbę nowych obserwujących (czyli właśnie followersów). Druga kwestia to (tak jak na innych portalach społecznościowych) liczba tzw. like’ów, czyli polubień. Użytkownicy Instagrama, wrzucając atrakcyjne zdjęcia wraz z tekstami, publikując filmiki na Insta Stories, organizując konkursy i dodając coraz bardziej wymyślne hashtagi, starają się zdobyć nowych followersów. A to dlatego, że im więcej obserwacji, lajków, wyświetleń i komentarzy masz na swoim profilu, tym większy jest zasięg postów – tak działa algorytm Instagrama. Co więc zrobić, by zwiększyć liczbę swoich obserwujących?

Jak mieć dużo follow na Instagramie?

Zdobywać followersów! Ten cel towarzyszy tym Instagramerom, którym profil ma pomóc z działalności zarobkowej albo wypromować dany produkt lub usługę lub też zachęcić innej do współpracy. Istnieje wiele sprawdzonych sposobów na zwiększenie liczby obserwujących. Po pierwsze musisz swoje posty kierować do konkretnej grupy odbiorców. W związku z tym musisz w nich umieszczać cenną dla śledzących twój profil wartościową treść, którą obrany target będzie zainteresowany. Najlepiej robić to systematycznie.

promowanie instagramaWarto takie posty opatrzyć pytaniem, które angażuje odbiorców. Na początku musisz jednak określić cel, jaki chcesz osiągnąć dzięki korzystaniu z portali społecznościowych i posiadaniu na nich konta. Ważne też, by posty były rozbudowane, wtedy odbiorcy chętniej będą się w nie angażować i nimi dzielić poprzez udostępnienia. W zdobywaniu followersów pomocne jest też publikowanie filmików na Insta Stories. Ważne jest też, aby twoja marka czy ty były jak najmniej anonimowe. Rozbudowane bio na pewno pomoże zdobyć obserwujących. Obserwacje na Instagramie można też zwiększyć w bardzo szybki sposób, dzięki kupnie usługi, która znacznie podniesie liczbę obserwatorów.

Like na Instagramie w krótkim czasie

Obok kwestii: jak zdobyć followersów równie istotna dla Instagramerów jest kwestia: jak zwiększyć liczbę like’ów, a dzięki temu liczbę swoich fanów. To właśnie duża liczba polubień przekłada się na zasięg postów i pozwala zainteresować twoim profilem kolejnych obserwujących. W tym celu komentuj posty innych, bądź aktywny, samemu przyznając lajki. Gdy inni będą widzieć, że lubisz ich posty, będą odwdzięczać się tym samym. A to krok ku temu, by zdobyć nowych fanów i poszerzyć grupę odbiorców. Tak zwane lajki Instagram można w legalny sposób zakupić, określając przedtem preferencje co do ich autorstwa – czyli z jakich kont mają pochodzić.

Poprzedni artykułZakup nowych słuchawek: douszne czy tradycyjne?
Następny artykułZmęczony pracą przed komputerem? Odwiedź Wrocław

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj